OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pozemek se nachází ve středu obce, na velmi pěkném, slunném místě mezi zahradami. Přístup k pozemkové parcele je zajištěn jak z přední strany přímo k místní pozemní komunikaci, kde jsou rovněž vedeny inženýrské sítě a to prostřednictvím pozemkové parcely č.: 310, která je rovněž předmětem prodeje, tak ze strany zadní, přes polní komunikaci, jež je ve spoluvlastnictví vlastníků pozemků (specifikace viz níže). Tento spoluvlastnický podíl na zadní komunikaci je rovněž předmětem prodeje a jeho cena je již obsažena v ceně. Jedná se o rovinatý pozemek, který se skládá ze dvou pozemkových parcel č.: 58 a 310 o celkové výměře 2709 m2. Tento lze podle potřeb budoucích majitelů rozdělit na jednu nebo více parcel.

Z místa, na kterém se nacházejí poz. parcely je ideální spojení do Hradce Králové, který je vzdálen cca. 3 km ze směru od Hořic.

Elektřina, plyn voda a kanalizace jsou na hranici pozemku.

Dále je předmětem prodeje spoluvlastnický podíl ve výši 1/12 na pozemkové parcele č. 267, která navazuje na pozemkovou parcelu č. 58 a to z její zadní strany. Způsob využití poz. parcely č. 267 je: ostatní komunikace.

Přesné umístění pozemkových parcel viz odkaz:

http://www.kup-nemovitost.cz/inzerent/6754/

 

Cena pozemkové parcely v případě prodeje jako celku činí 650.- Kč/m2

Cena pozemkové parcely v případě prodeje části činí 750.- Kč/m2

E-mail: a-real@cmail.cz, madarsko.myslivost@gmail.com