OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jedná se o komerčně využívaný dům, který se nachází v centru Mariánských Lázní na rohu mezi ulicemi Luční a Nerudovou, cca. 300 metrů od nákupního střediska KAUFLAND a 150 metrů od hlavní ulice. Je tvořen z části bytovými jednotkami (I. a II. patro) a nebytovým prostorem ( přízemí a podzemní podlaží). Objekt byl rozsáhle rekonstruován v roce 2003, rekonstrukce byla provedena v rozsahu výměny instalací, fasády domu, z velké části výměna oken, z půdního prostoru byly přistavěny dvě bytové jednotky, byla vyměněna střešní krytina. Objekt byl označen realitní kanceláří energetickou třídou G, poněvadž prodávající nedodal zprostředkovateli zpracovaný PENB. Tento průkaz bude vyhotoven a předán straně kupující v den podpisu kupní smlouvy.

Předmětem prodeje je : 1. Stavební parcela č. 391, o výměře 428 m2 , 2. Budova č.p. 247, postavená na st. parcele 391 Vše zapsáno na LV pro obec a k.ú. Mariánské Lázně.

I.PP - sklep je tvořen : zázemím k domu o výměře cca. 52 m2 - ( sklepní prostory, kotelna se dvěma plynovými kotli – pro vytápění podzemního podlaží a přízemí),  nebytovým prostorem o výměře cca. 61,85 m2, který je vhodný pro jakékoliv služby (kadeřnictví, pedikůra, studio – solárium...., případně prodejnu). Prostor má samostatný vchod z ulice.

I.NP – přízemí je tvořeno: - nebytovým prostorem – bar s hernou cca. 130 m2 – dle

II. NP - dvě bytové jednotky o celkové výměře 130 m2 84 a 55 m2 III.NP Dvě bytové jednotky o celkové výměře 134,84 m2.

Celková užitná plocha domu je cca. 508 m2. Celková plocha pozemku – 428 m2 Zastavěná plocha – 172,8 m2. Obestavěný prostor 2.200 m3 Cena za nemovitosti je: 14.mil. Kč, kontakt: a-real@mail.cz, www.avreal.cz

Objekt byl označen realitní kanceláří energetickou třídou G, poněvadž prodávající nedodal zprostředkovateli zpracovaný PENB. Tento průkaz bude vyhotoven a předán straně kupující v den podpisu kupní smlouvy.

Cena: 14 000 000